Oferta pracy DOBRODZIEŃ

2020-06-17 21:17:20

Specjalista ds.

Ubezpieczeń i Turystyki

Miejsce pracy: Dobrodzień, Oleska 2

Opis stanowiska:

  • kompleksowa obsługa klienta w agencji ubezpieczeniowo turystycznej
  • doradztwo w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, kierunków wakacyjnych;
  • rejestrowanie dokumentów w odpowiednich systemach;
  • sprawdzanie, odbieranie i odpowiadanie na pocztę elektroniczną;
  • bieżący kontakt oraz tworzenie relacji z Klientem;

Poszukujemy osób, które posiadają:

  • wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziani absolwenci kierunków: ekonomia, turystyka, geografia);
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • znajomość obsługi komputera, systemów rezerwacyjnych;
  • otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • staż z możliwością kontynuacji umowy o pracę
  • stabilną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres: graf.ubezpieczenia@gmail.com lub złożyć osobiście w biurze.

Zastrzegamy jednak, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

OK